KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9758093

nr 975 8093

Pastell

Signerad 1962, Västerlånggatan, 37x29

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 augusti 2015
kl 19:02:18

22/8 08:25:15 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv